Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Zebrzydowa

Zebrzydowa, dolnośląskie

  • 479 000 zł
  • 96,30 m²
  • 4 974,04 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Kuźnik

Skontaktuj się

Mieszkanie Zebrzydowa

Zebrzydowa, dolnośląskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

479 000 zł

96,30 m²

4 974,04 zł/m²

Mieszkanie Zebrzydowa

Zaktualizowane: 10 maja 2026

479 000 zł 96,30 m² 4 974,04 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 479 000 zł (4 974,04 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 96,30 m², 3 pokoje
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PÓŁNOC Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy
w miejscowości Zebrzydowa, gmina Nowogrodziec, powiat bolesławiecki.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
Powierzchnia: 96 m²
Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju
Duży balkon

DODATKOWO:
Do mieszkania przynależą 2 piwnice, garaż, pomieszczenia gospodarcze oraz strych
(...)

Agent

Wojciech Kuźnik

883 356...

883 356 478

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Kuźnik

883 356...

883 356 478

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Kuźnik

Zostaw telefon, oddzwonimy